Léčba jako dárek - Adicare - psychologická a psychiatrická klinika

+420 739 375 763 Online rezervace Chci udělat první krok
×
+420 739 375 763
+420 739 375 763
Adicare s.r.o.

Léčba jako dárek

Dárkový poukaz

Máte ve svém okolí někoho, komu byste rádi pomohli a víte, že si intenzivní psychoterapeutickou léčbu nemůže dovolit?

 Chcete mu dát dárek ve formě nabídky odborného řešení jeho situace?

Můžeme s hrdostí říct, že za leta působení naší kliniky jsme již pomohli stovkám klientů k tomu, aby dokázali dlouhodobě a udržitelně změnit svoji životní cestu. 

Aby na ní nalezli výrazně větší dávku svobody, klidu, štěstí, radosti i energie. 

Komplexní léčebný program proto může být opravdu cenným dárek, z něhož může člověk s psychickými potížemi těžit celoživotně.

A jak to funguje?

Každý léčebný program se skládá ze tří částí:

  1. Vstupní a diagnostická konzultace, při níž s budoucím klientem problém pojmenujeme, zjistíme jeho příčiny, stanovíme nejefektivnější psychoterapeutickou metodu a společně vybereme jednoho ze dvaceti psychologů naší kliniky. Při výběru osobního terapeuta zohledňujeme nejen jeho odbornou úroveň a zkušenosti, nýbrž i osobní přání klienta (například ohledně věku nebo pohlaví terapeuta). Vstupní a diagnostická konzultace se skládá z diagnostického rozhovoru a písemných diagnostických testů
  2. Patnáct hodin individuální psychoterapie zaměřené na řešení definovaného psychického problému. V případě potřeby zajišťujeme i moderní a šetrná psychofarmaka a léky. Na termínech jednotlivých setkání se domlouvá klient přímo se svým terapeutem.
  3. Dvě hodiny relaxační terapie. Při většině psychických obtíží doplňujeme psychoterapeutickou léčbu terapií mindfulness, v některých případech volíme progresivní svalovou relaxaci, nácvik dechu nebo progresivní svalovou relaxaci

Jaké problémy lze v rámci komplexního programu léčit?

Mezi nejčastější témata, která lze v rámci programu uspokojivě vyřešit patří:

úzkosti, deprese, sociální fobie, panická porucha, ošetření traumatu, agorafobie, závislost na alkoholu, závislost na THC, poruchy spánku, syndrom vyhoření.

Jak dlouho léčba trvá?

Pokud by klient absolvoval terapie jednou za týden (což je u většiny psychických potíží optimální interval), potrvá léčba čtyři měsíce. Klient však může své kredity využít v průběhu jednoho roku.

Jak dárkový poukaz pro blízkého pořídit? 

Napište nám nebo nám zavolejte. Domluvíme se na všech podrobnostech a rádi Vám odpovíme na všechny případné další otázky. Cena dárkového poukazu je 17.100 (bez vstupní diagnostiky).