Adicare - psychologická a psychiatrická klinika

Praha: +420 739 375 763       Brno: +420 793 954 743 OBJEDNAT SE Chci udělat první krok
×
+420 739 375 763

S čím Vám pomůžeme?

Deprese Úzkosti Závislosti Poruchy příjmu potravy

Uvažujete o návštěvě naší kliniky?

Udělejte první krok

Psychoterapie

AdiCare

Kliniku AdiCare jsme s  kolegy zakládali, protože nás spojovala společná vize. Poskytovat vysoce odborné služby v rodinném a respektujícím prostředí. Chtěli jsme, aby se náš klient nestal klasickým „pacientem“, o jehož osudu a podobě léčby by z pozice autority rozhodoval lékař. Naopak. Rovnocenný a partnerský vztah s klientem umožňuje, aby se cítil svobodně, a na formě své budoucí léčby se spolupodílel. Tyto principy vycházejí z tradice tzv. nedirektivní péče o psychické zdraví, která se stala v Západní Evropě standardem a jejíž efektivitu potvrzují četné výzkumy. 

Naším dalším cílem bylo vytvořit prostor, v němž mohou klienti využít více druhů služeb. Nabízíme psychoterapii, psychodiagnostiku, zajištění medikace, adiktologické služby a interní i neurologické vyšetření. Jednotliví odborníci spolu v průběhu terapeutického procesu komunikují a zajišťují tak celostní péči.

V současné době tvoří AdiCare síť menších ambulancí, ve kterých pracuje třicet odborníků. V každé z nich je zachována rodinná atmosféra a zcela diskrétní prostředí. Naše služby pokrývají spektrum všech duševních nemocí. Specializujeme se zejména na deprese, úzkosti, závislosti, psychosomatické obtíže a poruchy příjmu potravy. 

Máme velkou radost, že nám daří naši vizi naplňovat. Důkazem jsou nám dnes již více než čtyři tisíce spokojených klientů, se kterými brzy oslavíme desetileté jubileum naší existence. Za úspěchem centra AdiCare nestojí jen jeho zakladatelé, odborné know-how či příjemné prostory. AdiCare utváří především vztahy mezi terapeuty a klienty. Hlavní filosofii Adicare dobře vystihují slova psychiatra a filozofa Karla Jarsperse. 

„Neodbývejme trpící levnou radou a univerzálním řešením. Važme si jich a učme se od nich, neboť jejich bolest jim umožnila pochopit hlubší souvislosti života…“

 
Marie Funke
Hans-Dieter Funke

Kde nás najdete?

Ambulance Charkovská

Charkovská 135/24, Vršovice 10100 Praha 10

Praha: +420 739 375 763       Brno: +420 793 954 743
Po - Pá od 9:00 do 17:00

info@adicare.cz

image