Rezervační formulář - Adicare - psychologická a psychiatrická klinika

+420 739 375 763 Online rezervace Chci udělat první krok
×
+420 739 375 763
+420 739 375 763
Adicare s.r.o.

Rezervační formulář

Terapii v centru AdiCare předchází vždy vstupní a diagnostická konzultace. Proč je toto setkání pro úspěch budoucí terapie velmi důležité se dozvíte níže.

U všech služeb ONLINE Vás bude lékař nebo psycholog ve smluvený čas krátce kontaktovat telefonicky (na čísle, které je uvedeno při registraci). Domluvíte se na vhodné platformě, na níž poté videohovor proběhne. Zasíláme odkazy, ale přizpůsobujeme se i platformě, kterou klient preferuje.

 

VSTUPNÍ DIAGNOSTICKÉ KONZULTACE PRAHA
INDIVIDUÁLNÍ PSYCHOTERAPIE
PSYCHOTERAPIE MLADISTVÝCH OD 12 LET
PSYCHIATRICKÉ SLUŽBY
KOMPLEXNÍ PSYCHIATRICKÉ VYŠETŘENÍ PRO MLÁDEŽ OD 15 LET VČETNĚ KONZULTACE S RODIČI (80 MIN)
SKUPINOVÁ PSYCHOTERAPIE
DENNÍ KBT STACIONÁŘ
CÍLENÁ KLINICKO PSYCHOLOGICKÁ DIAGNOSTIKA (OD 18 LET)
VSTUPNÍ DIAGNOSTICKÉ KONZULTACE LITOMĚŘICE 
INDIVIDUÁLNÍ PSYCHOTERAPIE
PSYCHOTERAPIE PRO DĚTI A MLÁDEŽ OD 6 LET
INITIAL DIAGNOSTIC SESSION PRAGUE – RESERVATION
INDIVIDUAL PSYCHOTHERAPY EN
PSYCHIATRIC SERVICES EN

 

O vstupní diagnostické konzultaci

Jak probíhá a proč to není „hodina navíc“? Součástí vstupní a diagnostické konzultace je diagnostický rozhovor, po němž Vám ještě zašleme emailem individuální sadu diagnostických dotazníků – ty si již vyplníte doma. Vaše potíže pojmenujeme, určíme míru jejich závažnosti a zamyslíme se nad jejich příčinou. Zvolíme druh terapie (léčebnou, podpůrnou či seberozvojovou) a určíme i psychoterapeutickou metodu (např. KBT, psychodynamika, logoterapie aj.), každá z nich se totiž hodí na jiný okruh potíží i osobnost klienta. Vysvětlíme Vám základní principy zvolené metody a vybereme společně Vašeho terapeuta. Díky vstupní diagnostice bude Vaše terapie efektivnější.

V případě vstupního psychiatrického vyšetření provádíme diagnostiku  s ohledem na volbu medikace a jejích případných kontraindikací, předepíšeme Vám optimální léky nebo zrevidujeme Vaši dosavadní nefunkční medikaci a navrhneme Vám nové cesty.

Těšíme se na Vás.

Váš terapeutický tým Adicare.