Aktuální nabídka kurzů - Adicare - psychologická a psychiatrická klinika

+420 739 375 763 Online rezervace Chci udělat první krok
×
+420 739 375 763
+420 739 375 763
Adicare s.r.o.

Aktuální nabídka kurzů

Management kontrolované konzumace alkoholu

Anotace

Vzdělávací běh Management kontrolované konzumace alkoholu je 50 ti hodinový kurz, který je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí. Kurz je určen všem pracovníkům pomáhajících profesí, kteří se při výkonu poradenství, podpůrné terapie, socioterapie či psychoterapie setkávají s osobami, které jsou ohroženy závislostí na alkoholu.

Kontrolovaná konzumace je moderní terapeutický nástroj, s jehož pomocí lze docílit významného snížení spotřeby alkoholu nebo postupné abstinence u uživatelů, kteří abstinenci odmítají nebo jí nejsou momentálně schopni.

Kurz je rozvržen do třech víkendových setkání. První část je věnována zvýšení teoretických znalostí a terapeutických soft skills při práci s osobami ohroženými závislostí. Během druhé části vzdělávacího běhu budou frekventanti seznámeni s konkrétními obsahy programu Management kontrolované konzumace alkoholu tak, aby byli v praxi schopni desetitýdenní program se svými klienty samostatně vést.

Absolventi kurzu dostanou k dispozici podrobnou písemnou metodiku, diagnostické dotazníky i veškeré písemné podklady, které budou při své budoucí práci s klienty potřebovat.

Cena: 9.970,- Kč

Autoři kurzu: Mgr. Bc. Marie Funke a Prof. PhDr. Michal Miovský PhD.

Zájemci se mohou hlásit na emailu: educo@adicare.cz nebo na telefonním čísle: +420739375763

Lektorský tým AdiCare Educo tvoří přední odborníci i zkušení praktici

Prof. PhDr. Michal Miovský, PhD.
Mgr. Bc. Marie Funke
Mgr. Filip Grůša
Mgr. Kateřina Stibalová
MUDr. Jakub Minařík
Mgr. Daniel Dvořák
Mgr. Kateřina Stibalová
Mgr. Helena Kotová
Mgr. Markéta Profeldová
Bc. Lenka Mikšovská